9 организации са избрани за пролетния Акселератор на проект „Информиране, ангажиране, успех!“

Двадесет и една нестопански организации се състезаваха за участие в пролетния Акселератор на проект „Информиране, ангажиране, успех!“. Фондация BCause избра 9 от тях. Това са:

  • Сдружение "Зелени Балкани" - Пловдив
  • Фондация "Ела и ти"
  • Сдружение "Малките големи"
  • Фондация "Помощ на лица с проблеми в развитието"
  • Фондация "Български център за джендър изследвания - клон Хасково"
  • Асоциация "Деметра"
  • Сдружение „Безопасни детски площадки“
  • Център за междуетнически диалог и толерантност "Амалипе"
  • Фондация "Малките стъпки"

 

Accelerator 1920x1005Какво е Акселераторът?

Акселераторът е двудневно практическо обучение, основано на 25 години опит в дарителски кампании. С помощ от Фондация BCause и външни експерти одобрените организации ще преминат през всички елементи на планиране на успешна кампания.

Акселераторът е предназначен за организации с много ентусиазъм и желание, но с ограничени възможности да направят кампании сами.

След обучението организациите ще получат: 

      • Индивидуални консултации от екипа и външни ментори за планиране, комуникация и визуално оформление за всяка кампания
      • Включване в Платформата.bg и DMS 17777
      • Фонд за платена реклама във фейсбук

 

Календар на Акселератора

Начало на кандидатстване: 1 февруари 2022
Консултации за желаещите да кандидатстват организации: 1 февруари – 1 март 2022
Информационна среща онлайн за кандидатите: 10 февруари
Краен срок за кандидатстване: 1 март 2022
Обявяване на одобрените: 7 март 2022
Обучение онлайн: 16-17 март 2022 (променено!)

Индивидуални консултации: 18 март – 10 април 2022
Провеждане на кампаниите: 11 април – 6 май 2022

Повече информация може да намерите на страницата на проекта.

Можете да следите развитието на програмата в страницата ни във фейсбук.

 

Проектът „Информиране, ангажиране, успех!“ се изпълнява с финансова подкрепа на Исландия, Лихтенщайн и Норвегия по линия на Финансовия механизъм на ЕИП. Основната цел на проект „Информиране, ангажиране, успех!“ е подобряване на капацитета и устойчивостта на гражданския сектор, в това число на гражданските организации.

 

active logoТази публикация е създадена с финансовата подкрепа на Фонд Активни граждани България по Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство. Цялата отговорност за съдържанието на публикацията се носи от фондация BCause и при никакви обстоятелства не може да се приема, че този документ отразява официалното становище на Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство и Оператора на Фонд Активни граждани България.“
www.activecitizensfund.bg

Банкова сметка

IBAN: BG15 UNCR 70001522604629
BIC: UNCRBGSF
Банка: Уникредит Булбанк
Име: Фондация ''БИКОУЗ в помощ на благотворителността''

 

 

 

Search